eminus@eminus.pl

+48 12 307 22 50

Zamówienia specjalne

Zespół firmy EMINUS szczyci się faktem, że potrafi zrealizować każdy pomysł klienta. Czasem wymaga to odejścia od rozwiązań proponowanych w głównej ofercie i stworzenia czegoś całkowicie nowego.

Szkolenia fotograficzne

Zróżnicowanie naszych produktów e-learningowych pozwala tworzyć szkolenia z dowolnego zakresu tematycznego zawsze zachowując ten sam, wysoki poziom wykonania. Rysowane na zamówienie grafiki wektorowe mają charakterystyczną kreskę, która nie jest odpowiednia dla pewnych grup odbiorców. W celach bardziej biznesowych lub handlowych proponujemy wybrać produkt wykorzystujący fotografie i rzeczywiste tła.


Klient posiada pełną kontrolę nad wykonaniem szkolenia w wersji fotograficznej. Akcja może rozgrywać się w naprawdę istniejących pomieszczeniach, szkolenie poprowadzić może jeden z pracowników firmy lub zawodowy model/modelka, których wybiorą Państwo z katalogu „twarzy”. Poniższy schemat pracy ma zastosowanie dla wykonania wszystkich fotografii tworzonych do naszych produktów.

opisanie fotografii w scenariuszu przez copywritera/dydaktyka medialnego

akceptacja opisu przez klienta

 wybór modela/modelki przez klienta

 

  profesjonalna sesja zdjęciowa na podstawie scenariusza

 obróbka cyfrowa fotografii

Oglądając przykłady szkolenia fotograficznego zwróć uwagę na biznesową elegancję i dobrą jakość fotografii, które automatycznie zwracają na siebie uwagę użytkownika. Produkty wykorzystujące fotografie posiadają bardzo „dorosły” charakter, którego nie są w stanie z reguły osiągnąć rysowane grafiki wektorowe. Te ostatnie oczywiście również pojawią się w szkoleniu fotograficznym, lecz wyłącznie jako dodatek.

Zobacz przykładowe screeny ze szkoleń fotograficznych

 

http://eminus.pl/cms_eminus/requestServer/files/imgtext/ec9eae5c9fa9dbbe688826af3cdadaff.jpg

Szkolenia filmowe

Najbardziej spektakularna wersja szkoleń e-learningowych przypomina raczej spoty telewizyjne niż tradycyjne i przestarzałe prezentacje. Rozwiązania EMINUS opierają się na technologii bluescreen. Produkty mogą przybierać formę:

  • dodatków do Państwa strony internetowej z wirtualnym doradcą
  • interaktywnych prezentacji z wirtualnym asystentem
  • niebanalnych reklam i ofert
  • szkoleń e-learningowych prowadzonych przez aktorów lub prawdziwych trenerów

W szkoleniu filmowym mogą Państwo wystąpić sami lub zdać się na profesjonalnego aktora. Scenariusz, filmy i grafika zostaną przygotowane przez profesjonalistów z naszego zespołu. W konsultacji z Państwem zadbamy o idealne dopasowanie produktu do charakteru firmy. Zagwarantujemy najwyższą jakość wizualną i foniczną, na jaką pozwolą określone na wstępie uwarunkowania techniczne. Poniższy schemat pracy ma zastosowanie dla wykonania wszystkich filmów tworzonych do naszych produktów.

opisanie filmów w scenariuszu przez copywritera/dydaktyka medialnego (wraz z didaskaliami)
akceptacja opisu przez klienta
wybór aktora/aktorki przez klienta
profesjonalna sesja nagraniowa na podstawie scenariusza
obróbka cyfrowa filmów

Zalety

  • szkolenia z umiejętności miękkich, które nareszcie mogą pokazać pełen zakres mowy ciała
  • scenki dialogowe rozgrywające się w biurach Państwa firmy
  • osoby z działu HR wprowadzające nowych pracowników w struktury Państwa firmy
  • przy wszystkich korzyściach i atrakcyjności zachowujemy niewielkie wymagania sprzętowe i skuteczną strukturę metodyczną kursu

Zamówienia specjalne oferowane są niezależnie od szkoleń z cennika podstawowego. Każde z nich wymaga osobnej konsultacji, stworzenia osobnego harmonogramu prac, osobnej wyceny.

 

Zobacz przykładowe screeny

http://eminus.pl/cms_eminus/requestServer/files/imgtext/d049ec1916168aa8fdcaec03d3667bc5.jpghttp://eminus.pl/cms_eminus/requestServer/files/imgtext/34afb16c93f53ccc6ee7c8e657d95fb9.jpghttp://eminus.pl/cms_eminus/requestServer/files/imgtext/18e7db24de972d5a33a19adb6804fa67.jpghttp://eminus.pl/cms_eminus/requestServer/files/imgtext/8a7defa45c8c39775a558b50428ee04d.jpg